אודותינו

אנחנו חברת הדברה מאושרת משרד להגנת הסביבה. אזור השרות שלנו הוא כל דרום הארץ.

השימוש בחומרי הדברה בהתאם לדרישת הלקוח והמקרה המדובר ואם ניתן ישנם חומרים ללא ריח וגם מה שנקרא הדברה ירוקה .כמובן הכל יעשה בתיאום והסבר מלא ללקוח מיד אחרי אבחון הבעיה. 

אחריות ניתנת לאחר כל עבודה בהתאם לסוג העבודה יחד עם הסבר על פעילויות מנע להמשך .במקרים מסוימים נרצה להיות בקשר כדי לוודא שאין חזרה של בעיית החרקים\מזיקים \מכרסמים

ניתן להתקשר בכל שעות היום בהתאם לדחיפות העבודה ,מקרים כמו הופעת חולדות ועכברים  נגיע בהקדם  האפשרי .

רשיון הדברה עם לוגו של ארגון מדבירי מזיקים בישראל ומשרד להגנת סביבה

סוגי ההדברות החרקים וטיפול במכרסמים

 • ריסוס תיקנים{גו"קים}
 • ריסוס נמלים
 • הדברת תיקן גרמני
 • הדברת מזיקים וחרקים
 • מגוון טיפול בטרמיטים
 • הדברה נגד עש הבד והמזון
 • הרחקת יונים
 • טיפול בפשפשים
 • לכידת חולדות  
 • הדברה בשטחים פתוחים
 • לכידת עכברים 
 • טיפול בפשפש מיטה 
 • יעוץ לריסוס בזמן בניה  
 • ריסוס יתושים
 • ריסוס נגד צרעות

בעיות הדברה פותרים מהשורש

אדי פוזיאלוב

חזון החברה

אחרי שנים של עבודה בתחום רציתי לפתוח חברה שתתמקד בלתת מענה אמיתי לשורש הבעיות ההדברה .בטיפול פשפשים לדוגמא דרושה הרבה עבודה יסודית עם דגש על הפרטים הקטנים ורק כך פותרים בעיה .

טיפול טרמיטים  או הדברת טרמיטים יש צורך באבחון מדויק של המקום בו יתכן והמלכה נמצאת ,לשם מכוון כל כוח ההדברה כאשר יש שימוש לפעמים גם במכשיר  לחץ גבוהה שנקנה במטרה לטפל בבעיית הטרמיטים כשDNA הדברות נקראים לטיפול.

טיפול בריסוס תיקנים ,גו"קים, שנחשב לריסוס פשוט יש צורך לרסס למזיקים הללו גם בבורות הביוב בסביבה שם  נמצאים התיקנים {גו"קים לפני } שהם צצים בבית.

לבעיות אלו ואחרות כפי שהבנתם יש צורך בתשומת לב והתייחסות עוד ברמת השיחה הראשונית הייעוץ הראשוני והאבחון המוקדם לכן פתחתי את DNA הדברות .

מדיניות הפרטיות

 

 כתובת האתר שלנו היא: https://www.dnahadbara.com.

תגובות

טקסט מוצע: כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

טקסט מוצע: בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

עוגיות

טקסט מוצע: בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

טקסט מוצע: כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

טקסט מוצע: אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

טקסט מוצע: במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

טקסט מוצע: אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

למי נשלח המידע שלך

טקסט מוצע: תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.